Vánoční hra 18. - 20. 12. 2015

04.01.2016 21:49

Vánoční hra 18. – 20. 12.

Tradičně se jako každý rok bude konat letos netradiční Vánoční hra. Nebudeme na klubovně, nýbrž podnikneme dvoudenní akci s přespáním na faře. Více informací na schůzce či na přiloženém svitku.

S sebou teplé oblečení na sebe včetně rukavic a pevných bot, věci sbalené do jednoho batohu: záložní teplé oblečení, kroj, spacák, karimatku, věci na spaní, ešus, lžíci, hygienu, noviny do bot, pláštěnku, uzlovačku, stezku, techničák, tužku, kpz, cukroví, dárečky a 350,-kč

Jídlo bude po celou dobu akce společné. Návrat je plánován na neděli 13:00 na hl.n. ČD.

Hlaste se do čtvrtka 17. 12. na 722 590 066, či na ciko.rys@gmail.com.                                          Gothaj                

                     

V pondělí se skautům a skautkám podařil překlad posleství:

 

Zdravím vás Sféřané,

jsem Chud C´onav o tohle jsou možná poslední řádky, které píšu. Náš svět postihla strašlivá Bouře. Zdevastovala naše město a postihla všechnu úrodu. My, kteří jsme přežili, jsme na útěku a jedině vy nám můžete pomoc. Obávám se, že pokud nezastavíme Bouři v našem světě, mohla postihnout i ten váš. Musíme tedy postupovat dle starých svitků a pokusit se složit Artefakt.

 Proto vás žádám o následující:

Ti nejmladší buďte připraveni v 7 a půl hodiny ranních ve vašem světě na nádraží. Vemte si s sebou někoho z nejstarších a čekejte na mojí zprávu.

Vy vprostřed, silní, se musíte dostat do 7 hodin sobotního času nedaleko řeky Mže, k Haringově mlýnské štole, tak vyčkejte na mého posla a přenos do našeho světa.

Nejstarší pak musí vybrat alespoň 3 ze svých řad, kteří se vydají již v pátek splnit jeden z nejtěžších úkolů. Ti se musí nejdéle o páté odpolední dostat též na místo přenosu k Haringově štole.

Přeji hodně štěstí a doufám, že se nám podaří zachránit oba světy ten váš i ten náš.

                                                                                                                                                             Chud C´onav